Jump to content

Welcome to Steams România @ Since 2006
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Bun venit pe Steams România @ Since 2006

Bun venit pe Steams România @ Since 2006, pentru a avea full acces la forum te rugam sa te inregistrezi.
Ai mai multe motive pentru care sa te inregistrezi:
  • Acces la un forum structurat in parametri profesionali
  • Sansa de a da sau a primi like din partea membriilor
  • Sansa de a face parte din echipa steams
  • Alaturarea unei comunitati de viitor
Inregistreaza-te gratuit, acum!

In caz ca aveti probleme cu activarea/crearea/conectarea contului de pe forum lasati-ne un mesaj aici
Guest Message by DevFuse
 

Photo

Reclamatie Addytzu


  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
Suspectu Andrei

Suspectu Andrei

    Incepator

  • Members
  • Pip
  • 46 posts
  • Game Nick:K4N
  • Y!M:suspectu_pdf@yahoo.com
  • Country:
  • City:Iasi

Nick reclamant: K4N

Nick reclamat: addytzu

Data/ora:  12:30 30/01/2013

Motiv:  Cretin , inapt + copchil de 15 ani , imi da ''exterminare" pentru ca habar nu are cs :))

 

Stiu ca e owneru pu***i mele care o s***t p*'a pentru aia 10 euro sa aiba serv lui dar totusi animalele 

nu ar trebui sa aiba responsabilitati . 

Pentru stiintza ta copilash "addytzu" habar nu ai cs :)) imi dai exterminare pentru ca joc la sunet si te omor ? :))  sclav..

Faci serveru de rusine ;)

 

Dovada : http://postimage.org/image/xj8h7k1kv/

 



#2
addytsu

addytsu

    Membru

  • Members
  • PipPip
  • 265 posts
  • Game Nick:~a-d-d-y-t-s-u~
  • Y!M:mykelynho_ady
  • Country:
  • City:Dambovita

Amice ,nu am 15 ...am 21 dar tu esti pe langa. Imi ceream scuze daca stiai sa vb frumos si sa respecti modelul ,nu cu injuraturi nu cu alte chestii. Dar se vede ca tu ai 15 ani nu eu amice dupa cum injuri ,se vede ca nu ai cei 7 ani de acasa. Daca nu ma respecti ramai cu banul :)

 

Apropo cred ca mamicuta ta face treaba asta si te`a invatat si pe tine :) pe un leu! 

Ai grija cum vorbesti! 

 

 

T/C !




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users