Jump to content

Welcome to Steams România @ Since 2006
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Bun venit pe Steams România @ Since 2006

Bun venit pe Steams România @ Since 2006, pentru a avea full acces la forum te rugam sa te inregistrezi.
Ai mai multe motive pentru care sa te inregistrezi:
  • Acces la un forum structurat in parametri profesionali
  • Sansa de a da sau a primi like din partea membriilor
  • Sansa de a face parte din echipa steams
  • Alaturarea unei comunitati de viitor
Inregistreaza-te gratuit, acum!

In caz ca aveti probleme cu activarea/crearea/conectarea contului de pe forum lasati-ne un mesaj aici
Guest Message by DevFuse
 

Photo

Idei Pentru Comunitate!


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Mik3

Mik3

    Membru

  • Members
  • PipPip
  • 386 posts
  • Game Nick:Mik3
  • Y!M:jr.sv69
  • Country:
  • City:Suceava

Dupa cum vedeti comunitatea este in scadere de la zi la zi,toti incercam sa populam cum putem insa nu merge...asadar avem nevoie de noi idei pentru populare,care are vreo idee , vreo parere ceva , sa lase un reply aici.

De asemenea cautam staff bun si activ,daca aveti cunostinte si ar vrea sa intre la noi in comunitate se rezolva fara nici o problema. 

Daca vreun administrator crede ca postul meu e inutil sa il stearga.

 

Multumesc anticipat!

 



#2
B@ghis...

B@ghis...

    Membru

  • Members
  • PipPip
  • 901 posts
  • Game Nick:B@ghis^
  • Y!M:Bughis17
  • Country:
  • City:Stefanesti/Arges

Nu nu este Inutil Eu inca sper sa vina vara si sa gasim Mai mult Sfaff...servere noi ....!



#3
Mik3

Mik3

    Membru

  • Members
  • PipPip
  • 386 posts
  • Game Nick:Mik3
  • Y!M:jr.sv69
  • Country:
  • City:Suceava

Servere gasim,dar daca sunt goale,degeaba.



#4
Ganja

Ganja

    Membru

  • Members
  • PipPip
  • 415 posts
  • Game Nick:Ganja
  • Y!M:o_ard_pe_marijuana
  • Country:
  • City:Vizavi de fostul peste drum!

Imi place ca stati si vreti sa va pice playeri din cer.....v-am aratat cum sa faceti rost de vps-uri gratuite dupa care sa mi le dati mie....faceti reclama pe alte forumuri despre servere adaugati serverul in liste de counter-strike , faceti reclama pe mirc si multe alte modalitati pe care le puteti folosii ca sa populati un server, mai precis sa-l faci cunoscut, e vorba de reclama trebuie sa faci reclama la server si la romani nu sa tii numai redirecte sa ai serverul plin da numai cu straini si sa nu rezolvi nimic....uitati-va la gungame....nu mai are un vps pe el si totusi are playeri pe el mereu...mai putin acum de cand nu mai avem sv_downloadurl dar inainte era full mai mereu ! Nu mai stati sa pice jucatori din cer ca nu pica....faceti reclama la comunitate, mass-uri pe mess zilnic , faceti posturi in diferite locuri , forumuri ,comunitati cu continut relevant despre noi si atunci o sa vedeti cum creste activitatea atat pe forum cat si pe servere ,vara n-ai sa gasesti staff, vara e cel mai prost anotimp pentru jocuri in general, ca lumea nu mai sta in casa atat de mult cum sta iarna sau toamna etc...pentru ca e prea frumos afara sa pierzi timpul in fata unui monitor, eu personal vara daca stau mai mult de 2-3 ore in casa innebunesc ... Lasati posturile pe forum cu ce facem si faceti daca vreti sa aveti...ca d'asta se inchid acum serverele ca staff-ul pe care-l avem acum da doar din gura...Eu sunt mai al dracu decat alex, eu sunt prieten cu toata lumea dar cand vine vorba de responsabilitati tai in carne pe oricine indiferent de grad ! Gargara stim toti sa facem, hai sa vedem cati stim si sa trecem la fapte ! Postati tutoriale pe forum la noi cu diferite lucruri, dupa modelul de acolo, ca sa aparem printre primele rezultate pe google atunci cand cineva cauta un tutorial. Sunt multe modalitati sa ne ridicam dar si mai mare e lenea atunci cand vine vorba sa trecem la fapte ...Este exact ca si cand ai vinde un produs daca nu faci reclama la produsul respectiv de unde vrei sa stie lumea despre el? Trebuie sa-i faci reclama ca sa stie omul ce si cum !



#5
Zyyk.

Zyyk.

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1,354 posts
  • Game Nick:Zyyk.
  • Y!M:messi_me_2010
  • Country:
  • City:Bacau

Comunitatea scade pe zi ce trece... Eu propun ca din cand in cand sa mai faceti si voi niste reclame pe alte comunitati :) Nu va doare mana daca completati un model cu numele forumului si toate cele.... Eu am inceput deja sa fac reclama la forum/server pe cateva comunitati... 

poza1 poza2 poza3



#6
Mik3

Mik3

    Membru

  • Members
  • PipPip
  • 386 posts
  • Game Nick:Mik3
  • Y!M:jr.sv69
  • Country:
  • City:Suceava

Zyyk. tu esti cel mai activ momentan si se vede,dar sunt unii dintre noi care nu pot sta toata ziua si sa faca reclame,cum sunt eu,alex ... alex e cu munca,eu la fel,mai am si scoala si nu prea imi mai ramane timp liber destul,cand am ocazia intru si postez,fac reclame..nu stau degeaba,de aia cautam staff care sa ajute cu populare...



#7
theangel

theangel

    Membru

  • Members
  • PipPip
  • 277 posts
  • Game Nick:LastSmoke
  • Y!M:angel_alex_noname@yahoo.com
  • Country:
  • City:Iasi

Putem ca toti sa incercam sa facem ceea ce putem , cum Zyyk. face reclama pe alte comunitati , noi putem sa stam de vorba cu altii sa aducem playeri , putem cei care isi permit sa plateasca si boost , ne putem aduce prieten/colegi/cunostinte , putem fiecare sa facem ceva, nu toti acelasi lucru.



#8
theangel

theangel

    Membru

  • Members
  • PipPip
  • 277 posts
  • Game Nick:LastSmoke
  • Y!M:angel_alex_noname@yahoo.com
  • Country:
  • City:Iasi
Nu nu este Inutil Eu inca sper sa vina vara si sa gasim Mai mult Sfaff...servere noi ....!

Nu cred ca astepti vara doar pentru asta.:D insa sper sa fie cum zici si tu.



#9
Mik3

Mik3

    Membru

  • Members
  • PipPip
  • 386 posts
  • Game Nick:Mik3
  • Y!M:jr.sv69
  • Country:
  • City:Suceava

postam si noi mai cu talent ?:D



#10
daizukE^

daizukE^

    Membru

  • Members
  • PipPip
  • 909 posts
  • Game Nick:daizukE^
  • Y!M:mte.marian@yahoo.com
  • Country:
  • City:Bacau

incerc. sa fac reclama mai multa....deja fac dar...na...nu am tot timpul la dispozitie ptr. asta




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users